Kombi Tamiri

KOMBiLANS KOMBİ TAMİRİ

Zonguldak Kombi Tamiri

Kombiler birçok mekanik, elektronik ve hidrolik parçaların birleşiminden oluşan akıllı ısıtma cihazlarıdır. Evimizde, iş yerimizde ve günlük hayatta kullandığımız her makine, alet ve elektronik cihaz zaman zaman arıza yapabilir. Bu arızalar yıpranma veya dış etkenler sebebiyle meydana gelebileceği gibi hatalı kullanım sonucunda da meydana gelebilir. Her ne şekilde olursa olsun arıza yapan bir cihazı ya tamir ettirir veya yenisi ile değiştiririz.

Hem maliyeti hemde gerekli doğal gaz prosedürleri sebebi ile kombiler her arızada değiştirilebilecek cihazlar değildirler. İşte tam burada devletimiz kurumları tarafından yetkilendirilmiş KOMBİLANS Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personellerimiz devreye giriyor.

Uzman ekiplerimiz çağrınıza müteakiben , kombinin incelenmesi sonucunda oluşan arızayı tarafınıza ilettikten sonra, isteğiniz doğrultusunda aynı gün kombinizi tekrar çalışır hale getirir.

Amacımız en kısa sürede, en az maliyetle sorununuzu çözmek ve %100 müşteri memnuniyetidir.

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ : Yetki belgesiz, yerleşik yeri olmayan şahıslara ne kombinizi ne evinizi teslim etmeyiniz. Sözle yetki olmaz. MYK ONAYLI Gaz Yakıcı Cihaz Personeli kimlik kartını mutlaka görerek teknisyeni evinize alınız.

 

Düzenli Kombi Tamiri Yaptığımız Bölgeler (Diğer bölgeler için İletişime geçiniz.)

ZONGULDAK Kombi Servisi KOZLU Kombi Servisi KİLİMLİ Kombi Servisi
ÇAYCUMA Kombi Servisi DEVREK Kombi Servisi GÖKÇEBEY Kombi Servisi
ÇAYDEĞİRMENİ Kombi Servisi GEREDE Kombi Servisi YENİÇAĞ Kombi Servisi