Kazan Tamiri – Kaskad Tamiri

Kaskad Nedir?

Kaskad Tamiri – Kazan Tamiri

Zonguldak Kaskad Tamiri

Kazanlar aynı kombiler gibi birçok mekanik, elektronik ve hidrolik parçaların birleşiminden oluşan akıllı ısıtma cihazlarıdır. Tek farkları sıcak su ihtiyaçlarını ek boyler kullanarak sağlarlar yani sadece ısıtma devresi mevcuttur ve çok yüksek kapasitelere çıkabilirler. Kazanlar duvar tipi olabileceği gibi yer tipi de olabilir. Apartman ve site gibi yüksek ısıl güce ihtiyaç duyan merkezi sistemlerde tercih edilir. Kaskad sistemlerde kazanlar birbirine yan yana bağlanarak ihtiyaç duyulan ısıl güç istenildiği oranda arttırılabilir. Kaskad sistemlerin en önemli özelliklerinden biri tüm kazanları eşit olarak yani o anki ihtiyaç duyulan güce göre kazanları eşit payda çalıştırmasıdır. İhtiyaca göre 2 kazan çalışırken 1 tanesi dinlenmeye geçebilir, veya 1 tanesi çalışırken 3 tanesi dinleniyor olabilir.

Evimizde, iş yerimizde ve günlük hayatta kullandığımız her makine, alet ve elektronik cihaz zaman zaman arıza yapabilir. Bu arızalar yıpranma veya dış etkenler sebebiyle meydana gelebileceği gibi hatalı kullanım sonucunda da meydana gelebilir. Her ne şekilde olursa olsun arıza yapan bir cihazı ya tamir ettirir veya yenisi ile değiştiririz.

Hem maliyeti hemde gerekli doğal gaz prosedürleri sebebi ile kazanlar ve kaskad sistemler her arızada değiştirilebilecek cihazlar/sistemler değildirler. İşte tam burada devletimiz kurumları tarafından yetkilendirilmiş KOMBİLANS Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personellerimiz devreye giriyor.

Uzman ekiplerimiz çağrınıza müteakiben , sisteminizin incelenmesi sonucunda oluşan arızayı tarafınıza ilettikten sonra, isteğiniz doğrultusunda en kısa sürede sisteminizi tekrar çalışır hale getirir.

Amacımız en kısa sürede, en az maliyetle sorununuzu çözmek ve %100 müşteri memnuniyetidir.

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ : Yetki belgesiz, yerleşik yeri olmayan şahıslara cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Sözle yetki olmaz. MYK ONAYLI Gaz Yakıcı Cihaz Personeli kimlik kartını mutlaka görerek teknisyeni evinize alınız.

 

Düzenli Kazan Tamiri Yaptığımız Bölgeler (Diğer bölgeler için İletişime geçiniz.)

ZONGULDAK Kazan Servisi KOZLU Kazan Servisi KİLİMLİ Kazan Servisi
ÇAYCUMA Kazan Servisi DEVREK Kazan Servisi GÖKÇEBEY Kazan Servisi
ÇAYDEĞİRMENİ Kazan Servisi EREĞLİ Kazan Servisi ALAPLI Kazan Servisi
BARTIN Kazan Servisi KARABÜK Kazan Servisi BOLU Kazan Servisi
SAFRANBOLU Kazan Servisi GEREDE Kazan Servisi YENİÇAĞ Kazan Servisi
ZONGULDAK Kaskad Servisi KOZLU Kaskad Servisi KİLİMLİ Kaskad Servisi
ÇAYCUMA Kaskad Servisi DEVREK Kaskad Servisi GÖKÇEBEY Kaskad Servisi
ÇAYDEĞİRMENİ Kaskad Servisi EREĞLİ Kaskad Servisi ALAPLI Kaskad Servisi
BARTIN Kaskad Servisi KARABÜK Kaskad Servisi BOLU Kaskad Servisi
SAFRANBOLU Kaskad Servisi GEREDE Kaskad Servisi YENİÇAĞ Kaskad Servisi